Kāds kanāls ir Man Utd vs Brighton? Sākuma laiks, TV un tiešraides informācija

Futbols

Jūsu Horoskops Rītdienai

Pēc starptautiskā pārtraukuma Mančestras 'United' atgriežas Premjerlīgas spēlē, cenšoties nostiprināt savas pozīcijas labāko četriniekā, kā arī saglabāt iespējamo titulu.

Lai gan pēdējos deviņos līgas mačos viņi ir nepārspēti, šajā sezonā Ole Gunnara Solskjaera komandai bija problēma par konsekvenci, un tikai četri no šiem mačiem deva uzvaru.

Tikmēr Braitona pēdējos mēnešos ir noslīdējusi lejup pa tabulu, cenšoties pārvērst savu futbola bumbu vārtos.

Grehema Potera komandai pēdējā pārtraukumā pirms pārtraukuma izdevās noslēgt četru zaudējumu sēriju ar visaptverošu uzvaru ar 3: 0 pār Ņūkāslu.

Apgrieztā spēle starp abiem AMEX stadionā bija pilna ar līkločiem, un United galu galā nonāca labajā pusē pēc rezultāta 3-2, sekojot Bruno Fernandesam & apos; VAR piešķirts vietas sitiens apstāšanās laika devītajā minūtē.

Neitrālie šoreiz cerēs uz līdzīgu drāmu, lai gan abu klubu fani var nepiekrist.

Grehems Poters neuztraucas par Man Utd un Liverpool saitēm ar Benu Vaitu

Braitona ceļo uz Old Trafford, lai tiktos ar United (Attēls: Getty Images)

Cikos ir Man Utd vs Braitona?

Sākums pulksten 19.30 spēles beigās zem gaismām Old Trafford.

Spēle noslēdz darbībām bagātu dienu, kas sākas Sauthemptonā, uzņemot Bērnliju, Tottenham ceļojot uz Ņūkāslu un Aston Villa mājās Fulham.

Man Utd vs Brighton TV kanāls un tiešraide

Spēle tiks demonstrēta tiešraidē kanālā BT Sport 1, un tā tiks pārraidīta no pulksten 19:00.

BT Sport klienti spēli varēs vērot arī BT Sport vietnē un lietotnē.

Man Utd zaudēja Crystal Palace un ar pēdējo spēles sitienu pārspēja Braitonu

Pēdējo reizi, kad šīs abas puses tikās, bija neticama drāma (Attēls: Getty Images)

Izredzes uz Man Utd pret Braitonu

United ir favorīti, lai savā laukumā iegūtu labākos rezultātus Braitonā, un cena par uzvaru ir 6/10.

Ja Potera puse radīs šoku, “Seagulls” uzvara ir 4/1 un neizšķirts 3/1.