Divi St Johnstone spēlētāji puslaikā tika noraidīti par cīņu CITI, sakāvot Hamiltonu ar 1: 0

Futbols

Jūsu Horoskops Rītdienai

Divi St Johnstone spēlētāji redzēja sarkanu(Attēls: SNS grupa)

Puslaika gaitā tika noraidīti divi St Johnstone spēlētāji, kuri Skotijas premjerlīgā zaudēja ar 1: 0 Hamiltonam.

Trīs punktus mājiniekiem noslēdza pēdējais gāza gols, taču virsrakstos nonāks masveida kautiņš pārtraukumā, ziņo Daily Record.

Policija ir apstiprinājusi, ka bija arī & apos; skaits & apos; no arestiem.

vai Tīna Tērnere ir slima

Haoss izcēlās, kad spēlētāji brauca uz tuneli Ņūduglasa parkā.

Komandas biedri Denijs Svensons un Ričards Fosters pēc strīda bija jāatrauj viens no otra.

Pāris tika nosūtīts uz tribīnēm par savu uzvedību.

Atgriežoties laukumā, spēle tika noturēta pēc tam, kad nāves brīdī Brazīlijas Aleksandrs D'Akols aizsteidzās garām Alanam Mannusam.

Skotijas policijas pārstāvis apstiprināja, ka ir saņemtas ziņas par “traucējumiem” stadionā, un policisti uz to reaģē. Ārpus zemes ir notikuši vairāki aresti.