Vairāk nekā 50 gadu futbola spēle tika pārtraukta pēc divām minūtēm, kad sākās milzīgs kautiņš

Lielbritānijas Ziņas

Jūsu Horoskops Rītdienai

cwfc Spēli starp Kenterberijas Walking Football Club un Herne Bay Walking Football Club, piedaloties spēlētājiem, kuri staigā, nevis skrien, piedalās no 50 līdz 70 spēlētājiem, atsauca tiesnesis.

Sākums: Kenterberijas un Hernes līča futbola sadursmē viss kļuva skābs(Attēls: cwfc)

Pastaigas spēle futbols virs 50 gadiem tika pamests tikai pēc divām minūtēm ... pēc tam, kad laukumā izcēlās milzīgs kautiņš.

džeks un tiesa apprecējās no pirmā acu uzmetiena

Spēli starp Kenterberijas Walking Football Club un Herne Bay Walking Football Club, kurā piedalījās spēlētāji, kuri staigā, nevis skrien, ir no 50 līdz 70 spēlētājiem.

Laukumā izcēlās vardarbība pēc tam, kad viens CWFC spēlētājs tika 'nogāzts'. ar 'crunching tackle' - tiek apgalvots, ka pat ref. 'pievienojās perforatoram' pirms pūst svilpi & apos ;.

Oficiālais & apos; spēles ziņojumā teikts, ka sliktas asinis sākās & quot; pirmajās piecās sekundēs & quot; spēles laikā pēc lādēšanas ar plecu - un tika pamests tikai pēc divām minūtēm.

Pastaigas futbols, kurā visā Apvienotajā Karalistē ir aptuveni 500 komandu, ir normālas futbola formas variants - ar tādiem pašiem noteikumiem kā nobraukums un sodi -, bet spēlētājiem ejot, nevis skrienot.

Lasīt vairāk: Masveida kautiņš ciema kriketa mačā pēc kamaniņu braukšanas iet pārāk tālu & apos;

Šķiet, ka spēles ziņojums CWFC tīmekļa vietnē ir uzrakstīts vieglprātīgākā veidā, un tajā teikts, ka spēli, kas tika aizvadīta 27. janvārī, atsauca referents Tonijs.

Tiesnesis, turot sarkano kartīti un svilpi, tuvplāns

Redzot sarkanu: tiesnesim bija jāatsauc mačs uz stundu

Spēlētājiem tika dota stunda laika, lai & quot; atdzesētu & quot; pirms tika noorganizēts atkārtojums, Hernei Bejai beidzot izslēdzot 3-2 uzvarētājus.

Abas komandas pēc mača devās pēc pāris pintēm ... bet & quot; dažādos krogos & quot ;, saskaņā ar ziņojumu.

Vietējais Gregs Halfpenijs sacīja: 'Šie puiši zina, kā tikt galā ar sevi, un, lai gan, iespējams, nav pietiekami piemēroti skriešanai, viņi ir pietiekami piemēroti, lai iemestu vienu vai divus sitienus.

'Visa lieta patiešām bija smieklīga - tas ir domāts kā maigs sports.'

Lasīt vairāk: Klubs aizliedz dusmīgu futbolistu, kurš ar savu PENIS mēģināja aplaupīt līnijtiesnesi.

Spēles protokolā teikts: “Tonijs refrēns pirms sākšanās izlasīja nemiera aktu, ko neviens neņēma vērā, un mēs devāmies prom.

'Spēle tika aizvadīta ļoti draudzīgā veidā vismaz pirmās piecas sekundes, un pēc tam neliela plecu berze nozīmēja sākumu tam, ko vislabāk var raksturot kā mīlestību no pirmā acu uzmetiena.

'Viens no Hernes līča spēlētājiem un Kenterberijas spēlētājs (kuru juridisku iemeslu dēļ nevaru nosaukt) nonāca aci pret aci, skatījās viens otram acīs un čukstēja kaislības pilnus izteicienus.

“Tad bija maigs brīdis, kad galvas virzās viena pret otru.

piecu puišu cenas uk
Vispārējs futbols (attēls: Getty)

Nomierināties: maču nomainīja draudzība

'Par laimi, tā kā Kenterberijas spēlētājs ir divas pēdas īsāks par Hernebejas spēlētāju, nopietns kaitējums netika nodarīts.

Tonijs, referents, tajā brīdī nolēma, ka vislabāk ir pievienoties sitienam, bet pēc tam pārdomāja un ar minūtes garu svilpes signālu aicināja visus izraidīt uz svešu zemi, un spēle sākās. '

Turpinās: “Pēc stundas un klusuma (izņemot divus iesaistītos spēlētājus, kas joprojām berzēja degunu no laukuma) tika nolemts, ka draudzība būs labākais vakara iznākums, lai gan tika ieteikts, ja Kenterberija uzvarētu, tiek uzskatīts par līgas turnīru.

Lasīt vairāk: Bungling zaglis aizbēga trīs reizes nokrita no velosipēda

'Viņi to nedarīja. Pirmais puslaiks beidzās ar 3: 0 Bay, tad superbumbas, Rodžers, Stīvs un Deivs nomainīja visu komandu, un spēle beidzās ar 3 - 2 Herne Bay ... lai gan Rodžers beigās palaida garām sodu, taču nebija viņa vaina, jo vārtsargs to izglāba.

Pinti alus

Miera panākšana: Komandām pēc tam vēl izdevās puslitrs ... dažādos krodziņos (Attēls: Getty)

'' Spēlē nav nodarīti miesas bojājumi, un vakars beidzās ar to, ka abas komandas baudīja tērzēšanu, alu un kādu grauzdēšanu, kaut arī atsevišķos krodziņos. ''

Ziņojumā, ko uzrakstīja & Rog, tika pievienots: 'Tas viss tiešām bija vētra tējas tasē. Pāris konkurētspējīgu puišu, kas iet viens pret otru. Personīgi es domāju, ka būtu tik kauns, ja tiktu veiktas jebkādas turpmākas darbības pret iesaistītajām komandām vai spēlētājiem.

'Hernes līcī ir daži izcili spēlētāji un viņš spēlē kārtīgu futbolu, un es esmu pārliecināts, ka tas viss tiks izlīdzināts.

'Esmu dzirdējis, ka Hernes līča puisim ir teikts, ka viņš vairs nav laipni aicināts spēlēt klubā. Tāpat Kenterberijas klubs izsauca savu iesaistīto spēlētāju uz ārkārtas disciplināro sanāksmi un piešķīra savam spēlētājam pilsētas brīvības balvu un Dzelzs krustu. ”

Herne Bay FC direktors Rons Bodijs šonedēļ sacīja: “Jums jāatceras, ka šīs ir konkurētspējīgas spēles un cilvēki spēlēs konkurētspējīgi.