Arsēna Vengera 5 bēdīgi slavenākās sadursmes ar Manchester United pirms pēdējās Old Trafford spēles

Futbols

Jūsu Horoskops Rītdienai

Arsēns Vengers svētdien dodas uz Old Trafford, kur būs viņa pēdējā reize kā Arsenal menedžeris.

Ložmetēju priekšnieks atkāpjas no amata pēc 22 gadiem karstā krēslā, un viņa laikā viņš pārrakstīja vēsturi pret Mančestras 'United', veidojot vienu no sīvākajām Premjerlīgas laikmeta sacensībām.

Abi cīnījās viens pret otru par pārākumu deviņdesmito gadu beigās un nerātnības sākumā, un viņu sadursmes bija vienas no intensīvākajām līgas 26 gadu vēsturē.

Šeit mēs atskatāmies uz dažiem veterānu franču trenera labākajiem un sliktākajiem izbraukumiem uz Mančestras United.

Dubults triumfs

Silvains Viltords 2002. gada 8. maijā savā Premjerlīgas spēlē Old Trafford gūst Arsenal pirmos vārtus pret Manchester United. (Attēls: NEWSAMpix)

Premjerlīgas līderi 'Arsenal' devās uz 'Old Trafford' 2002. gada maijā, lai iegūtu tikai vienu punktu, lai nodrošinātu titulu un dubultspēli, jo četras dienas iepriekš pieveica 'Chelsea', lai paceltu FA kausu.

Tā kā trūkst Tonija Adamsa, Tjerija Henrija, Denisa Bergkampa un Roberta Piresa, Silvains Viltords izrādījās maz ticams varonis. Francijas uzbrucējs guva vienīgos vārtus pārtraukumā īsi pirms stundas atzīmes, kad pieskārās pēc Fredija Ljungberga metiena atvairīšanas.

Rūdas pamošanās

Viens no slavenākajiem brīžiem Premjerlīgas vēsturē (Attēls: ikdienas spogulis)

Tomēr nebija nekādas šādas ballītes atmosfēras, kad Vengera komanda 2003. gada septembrī atgriezās 'Old Trafford', lai tiktos ar līgu. 'Arsenal' komandas kapteinis un pussargu izpildītājs Patriks Vieira uz vēlāku brīdi tika izraidīts, lai izklaidētos 'United' uzbrucējā Rūdā. van Nistelrojs.

Spēcīgajai cīņai tuvojoties bezvārtu neizšķirtam, 'United' tika piešķirts pretrunīgs sods spēles pārtraukuma laikā, kad Djego Forlans izgāja pret Martina Kūna izaicinājumu. Tomēr Van Nistelrojs trāpīja ar sitienu pret vārtu pārliktni.

'Arsenal' spēlētāji priecājās par 'United' nelaimi - Kīnam ielecot Van Nistelroja priekšā, viņš skatījās viņa sejā un sekoja nepatīkams krāpšanās. Futbola asociācija veica disciplinārus pasākumus, un Arsenal sodīja toreiz rekordlielu 175 000 sterliņu mārciņu par nespēju kontrolēt savus spēlētājus, savukārt aizsargs Lorēns saņēma četru spēļu aizliegumu, aizsargs Kjūns trīs, bet Vieira un pussargs Rejs Parlors tika sodīti arī ar vienu spēli. apturēšana.

Bufetes kauja

Sekas pārvērtās par Pizzagate (Attēls: Reuters)

Caitlyn Jenner autoavārija

Vengera neuzvaramie & apos; 2004. gada 24. oktobrī devās uz Old Trafford, cenšoties pagarināt nepārspētu 49 spēļu sēriju. Tomēr sera Aleksa Fērgusona puse pārtrauca strupceļu, kad vēl 15 minūtes bija atlikušas sliktas dabas lietas, kad Van Nistelrojs guva vārtus no 11 metru soda sitiena, kad Veins Rūnijs nokrita zem labākā Sola Kempbela kontakta.

Pēc tam Anglijas uzbrucējs uzvaru noslēdza vēlā sekundē. Sliktās asinis turpināja plūst laukā, kad tunelī uzliesmoja temperaments, un Vengers bija stājies pretī Vanam Nistelrojam par dūšīgu izaicinājumu aizsargam Ešlijam Kolam, kurš palika nesodīts.

Pēc tam Fērgusons iesaistījās, lai dotu francūzim mazliet prāta - un galu galā viņu sasita picas šķēle, kā rezultātā 'United' priekšniekam nācās pārģērbties par kluba treniņtērpu, lai veiktu pienākumus pēc spēles medijos. Jau sen tika turētas aizdomas, ka Arsenal pussargs Sesks Fabregass ir iemetis aizvainojošo bufetes priekšmetu - ko spānis galu galā pats apstiprināja televīzijas spēļu šova laikā vairākus gadus vēlāk.

Kur man iet?

Vengeram vairs nebija kur iet šajā tagad ikoniskajā tēlā (Attēls: nulle)

2009. gada augustā 'United' guva vēl vienu panākumu savā laukumā pār 'Arsenal', kas beidzās ar Vengera iekāpšanu Old Trafford tribīnēs pēc noraidīšanas. Kad viņa puse zaudēja ar 2: 1, Vengers ieraudzīja Robina van Pērsija pārtraukuma laika izlīdzinājumu, kas tika izslēgts no malas, un viņš ļāva savām neapmierinātībām uzvārīties, izspiežot ūdens pudeli pa pieskārienu.

Tiesnesis Maiks Dīns nebija pārsteigts un nekavējoties atlaida Arsenal bosu. Vengers sākotnēji devās uz sēdvietām, kas atradās aiz zemnīcas, bet atklāja, ka neviena no tām nav, un stāvēja ar plati atplestām rokām, jautājot, kurp viņš gaidāms.

Vengers vēlāk saņēma atvainošanos par notikušo no tiesneša galvenā Kīta Hakeita.

Rezultāts par astoņiem

United uzvarēja ar 8-2 (Attēls: AFP)

Vienā no zemākajiem punktiem savas Arsenāla karjeras laikā Vengera daudz mainītā puse 2011. gada augustā Old Trafford tika sagrauta ar 8: 2, jo Rūnijs izlaupīja hat-trick.

Gan Bacary Sagna, gan Tomass Vermaelens tika izslēgti no lielgabalniekiem, bet pussargam Francisam Coquelinam tika pasniegta debija Premjerlīgā, bet vēlāk viņš tika aizstāts ar svaigu seju Aleksu Oksleidu-Čemberleinu.

Aizsargs Karls Dženkinsons tika noraidīts, kad bija atlikušas 13 minūtes, lai pabeigtu nožēlojamu pēcpusdienu, un Vengera komanda atstāja vietu tikai virs izkrišanas zonas un tikai ar vienu punktu no pirmajām trim līgas spēlēm.