Cikos Vimbldonas vīriešu fināls 2018? Viss, kas jums jāzina pirms Novaks Džokovičs pret Kevinu Andersonu

Teniss

Jūsu Horoskops Rītdienai

Novaks Džokovičs izgāja ārkārtas piecu setu maratonu pret Rafaelu Nadalu, lai sasniegtu Vimbldonas finālu.

31 gadu vecais bijušais pasaules pirmais numurs svētdienas šovā tiksies ar Kevinu Andersonu pēc uzvarošas uzvaras 6-4 3-6 7-6 (11/9) 3-6 10-8, kas ilga piecas un ceturtdaļas stundas .

Tas bija otrs garākais pusfināls Vimbldonas vēsturē, un tas kļuva karsts uz garāko papēžiem.

Bet, lai gan Andersona un Džona Isnera titāniskā cīņa piektdien, kas ilga sešas stundas un 36 minūtes un piespieda otro puslaiku izspēlēt divas dienas, drīzāk bija vingrinājums dūžu sakrāšanai, tā bija čuguna klasika.

Novaks Džokovičs svin uzvaru savā pusfināla spēlē (Attēls: Reuters)

Džokovičs, naktī izvirzoties vadībā ar diviem setiem līdz vienam, zaudēja savaldību, jo ceturtais sets aizslīdēja prom un nikni dauzīja savu raketi pret kurpes zoli.

Taču viņš atguvis mieru, lai šo lielisko sāncenšu 52. tikšanās reizē pārspētu novārdzināto Nadalu.

Amanda un Klīvs Ovens

Šeit ir viss, kas jums jāzina pirms svētdienas fināla.

Kad ir Vimbldonas vīriešu fināls?

Svētdien, 15. jūlijā.

Cik ir pulkstenis?

Mačs sāksies pulksten 14.00.

Kevins Andersons svin savu episko uzvaru pusfinālā (Attēls: Getty Images Europe)

Kā es varu to noskatīties?

Tiešraides tiešraide būs kanālā BBC One no pulksten 13:00, un tā pāries uz BBC Two plkst.