Cikos ir Euro 2020 fināls? Anglijas un Itālijas sākuma laiks, TV kanāls un straume

Futbols

Jūsu Horoskops Rītdienai

Tas viss ir nonācis līdz šim. Vēl viena spēle atdala Angliju no šīs ilūzijas bagātās starptautiskās trofejas, kas ir sasniegusi tik daudzus 55 gadu laikā.

Gareta Sautgeita komanda pārvarēja Miķeļa Damsgarda 30. minūtes soda sitienu, lai rezervētu vietu Vemblijā Eiropas čempionāta finālam.

Un arī viņu pretiniece Itālija ir bijusi tikpat iespaidīga kā Trīs lauvas, saglabājot 100% rekordu līdz pusfināla posmam, kā arī ir nepārspēta 33 mačos.

Bet finālā viss var notikt, un Anglijas līdzjutēji cerēs, ka futbols atgriezīsies mājās, kad futbola trakums pārņem tautu.

Anglija solās ierakstīt savu vietu vēsturē svētdienas Euro 2020 finālā

Anglija solās ierakstīt savu vietu vēsturē svētdienas Euro 2020 finālā (Attēls: UEFA, izmantojot Getty Images)

Un finālu aizvadot Vemblijā, Anglija centīsies kļūt par ceturto komandu, kas uzvarējusi Eiropas čempionātā savā laukumā.

Spānija (1964), Itālija (1968) un Francija (1984) sasniedza to, bet Portugāle (2004) un Francija (2016) iekļuva finālā, lai tikai zaudētu.

Gadu gaitā starp komandām ir bijis maz, Itālija uzvarēja desmit no 27 mačiem Anglijas astoņās spēlēs, lai gan Anglija ir guvusi 33 vārtus, par diviem vairāk nekā Azzurri.

Un, lai gan rekords starp abām pusēm var būt tuvu, Azzuri ir daudz vairāk pieredzes, spēlējot starptautiskos turnīru finālos.

Viņi trīs reizes piedalījušies Eiropas čempionāta finālturnīros, tikai vienu reizi uzvarot 1968. gadā pret Dienvidslāviju Romā. Pēdējā viņu parādīšanās notika 2012. gada Eiro laikā, Kijevā ar 4: 0 zaudējot Spānijai.

ir Keanu miris Eastenderā

Cikos sākas Euro 2020 fināls?

Fināls sāksies Vemblijā svētdien, 11. jūlijā, plkst.

Kādi ir komandas jaunumi Euro 2020 finālam?

Trīs lauvu vienīgās bažas par savainojumiem radīja 'Arsenal' spēlētājs Bukajo Saka pēc tam, kad viņš izlaida ceturtdaļfināla postu Ukrainā.

19 gadus vecais spēlētājs tika atsaukts sākumsastāvā pret Dāniju, un izskatījās svaigs, pirms 69. minūtē viņu nomainīja Džeks Greališs.

(Attēls: AFP, izmantojot Getty Images)

Kurš uzvarēs Euro 2020? Informējiet mūs zemāk esošajos komentāros.

'Man City' spēlētājs Fils Fodens sestdien izlaida treniņu un varētu būt šaubas par spēli pēc iespaidīgās epizodes pret Dāniju.

Sautgeits aizturēja četru cilvēku aizsardzību pret dāņiem pēc tam, kad pārslēdzās uz trijnieku, lai atceltu vācu malējo aizsargu draudus.

Anglijas izlases priekšniekam būs līdzīgs lēmums par viņa sastāvu pret Itāliju, savukārt Greališa maiņa papildlaikā pret dāņiem, neskatoties uz to, ka otrajā puslaikā laukumā bija tikai 35 minūtes, drīzāk šķita taktisks lēmums, nevis savainojuma dēļ.

(Attēls: UEFA, izmantojot Getty Images)

Itālija joprojām ir bez Leonardo Spinacolas pēc muguras aizsarga, kuram veikta operācija Ahileja cīpslas plīsumā, kuru viņš ceturtdaļfinālā pārcieta pret Beļģiju.

'Chelsea' spēlētājs Emersons Palmjēri labi aizstāja Spinazzolu pret Spāniju, un gaidāms, ka tas notiks arī svētdien.

Kurš būs tiesnesis Euro 2020 finālā?

Pieredzējušais Bjorns Kuipers būs cilvēks pa vidu, viņu pavadīs Sanders van Rokels un Ervins Zeinstra, bet spāņu Karlosam Del Sero Grande būs ceturtais ierēdnis.

VAR tiesnesis būs vācietis Bastians Dankerts.

Kā skatīties Euro 2020 finālu?

Spēli tiešraidē translēs gan BBC, gan ITV, kuri turnīra laikā ir dalījuši lielāko daļu spēļu.

Fani var arī straumēt spēli tiešsaistē, izmantojot BBC iPlayer un ITV Hub.

Kur nopirkt Euro 2020 Anglijas komplektu

• ASOS - nopirkt komplektu šeit
  • Sports Direct - nopirkt komplektu šeit
  • JD Sports - nopirkt komplektu šeit
  • Anglijas veikals - nopirkt komplektu šeit
  • Nike - nopirkt komplektu šeit

Šajā rakstā ir ietvertas saistītās saites, mēs varam saņemt komisijas maksu par jebkuru no tā radīto pārdošanu. Uzzināt vairāk

Tiem, kas izlemj, kādu kanālu izvēlēties, daudzus varētu komentēt dinamiskais Klīva Tildlija un Alijas Makkoistes duets. Pāris tika uzslavēts par viņu piepūles darbu visa turnīra laikā, un tas varētu novest skatītājus uz ITV, nevis BBC.

Trešdienas pusfinālā gandrīz 24 miljoni cilvēku noskaņojās skatīties Trīs lauvas, un pēdējās piecas spēles minūtes sasniedza 25,71 miljonu cilvēku maksimumu.

Pēdējo gadu skatītākais notikums joprojām ir premjerministra paziņojums par koronavīrusu 2020. gada maijā, ko sešos dažādos kanālos redzēja 27,49 miljoni skatītāju.

Un svētdienas fināls var pārspēt rekordu, ko uzstādījuši 32,3 miljoni cilvēku, kuri 1966. gadā noskatījās, kā Anglija uzvar Pasaules kausa finālā.

Izredzes

*Likmes nodrošina Grosvenor Sport un tie var tikt mainīti. Lūdzu, spēlējiet atbildīgi.