Kurā kanālā ir kanāls Man Utd vs Colchester? TV un tiešraides informācija

Futbols

Jūsu Horoskops Rītdienai

Mančestras 'United' uzvara 'Chelsea' ieņēma vietu Karabao kausa izcīņas ceturtdaļfinālā pret otrās līgas milzu slepkavas 'Colchester United'.

Tieši Markuss Rašfords guva divus vārtus, ieskaitot pārliecinošu sitienu no 11 metru soda sitiena, kas nodrošināja sarkanajiem uzvaru ar 2: 1 pret 'Chelsea' pēdējā kārtā.

Tikmēr Eseksas komanda ir veiksmīgi izsitusi Premjerlīgas klubus Crystal Palace un Tottenham no Līgas kausa.

Ole Gunnara Solskjaera vīri šobrīd atrodas Premjerlīgas labāko četrinieku rindās un redzēs to kā iespēju izmēģināt trofeju un sesto reizi izcīnīt Līgas kausu.

Mančestras 'United' Markuss Rašfords atzinīgi vērtē līdzjutējus pēc Karabao kausa izcīņas beigām 'Chelsea' (Attēls: PA)

Kad ir mačs?

Spēle notiks trešdien, 18. decembrī, pulksten 20:00.

Kur notiek mačs?

Kolčestera dosies uz ziemeļiem, lai spēlētu slavenajā Old Trafford stadionā.

'Man United' svētdien aizvadīja pēdējo mājas spēli pret 'Everton'.

Kurā TV kanālā notiek spēle?

Spēle netiks pārraidīta tiešraidē Lielbritānijā televīzijā vai tiešraidē.

Kolčestera šosezon Līgas kausa izcīņā jau apdullināja 'Tottenham' (Attēls: darbības attēli, izmantojot Reuters)

Manchester United komandas jaunumi

Pols Pogba slimības dēļ nav iekļauts trešdienas vakara mačā. Pogba šosezon spēlējis tikai sešas reizes pēc potītes savainojuma.

Solskjaers sacīja, ka francūža brīvais laiks viņu ir “nedaudz atlaidis”, vairākas stundas pirms Pogbas ierakstīšanas dejojot brāļa kāzu pieņemšanā Parīzē.

Diogo Dalots nav bijis divus mēnešus, bet pagājušajā nedēļā atgriezās pilnos treniņos. Viņš varētu ieiet ierindā pret Kolčesteru.

Citi sarkano prombūtnes dalībnieki ir Ēriks Bailijs, Fosu-Mensa un Markoss Rojo.

Kolčesteras komandas jaunumi

Lūks Noriss sestdien Skorthorpē guva savus septītos vārtus sezonā un lūgs turpināt gūt vārtus Līgas kausa izcīņā.

Uzbrucējs Kortnijs Seniors pagājušās nedēļas nogalē puslaikā tika nomainīts ar kvadracikla savainojumu, tāpēc, iespējams, izlaidīs spēli trešdienas vakarā.

Kolčesteras vārtsargs Dīns Gerkens trīs simti sešdesmit sacensību minūtēs savā tīklā ielaida tikai vienus vārtus.