Kāds kanāls ir Everton vs Man City? Sākuma laiks, TV un tiešraides informācija

Futbols

Jūsu Horoskops Rītdienai

Mančestras 'City' joprojām meklē vēl nebijušu četrinieku.

Peps Gvardiola un viņa komanda ieņem vadošo pozīciju Premjerlīgas augšgalā, Čempionu līgas turnīrā pēdējo 16 komandu braucienā apsteidzot Menhengladbahas 'Borussia' un nākamā mēneša Karabao kausa finālā spēlēs ar 'Tottenham Hotspur'.

Džona Travolta dēla nāve

FA kausa izcīņā, kuru viņi pēdējo reizi uzvarēja 2019. gadā vietējā treblera ietvaros, viņi nedēļas nogalē ceturtdaļfinālā dodas uz Everton.

Pagājušajā mēnesī 'City' apmeklēja 'Goodison Park' Premjerlīgā un uzvarēja ar 3: 1, pateicoties Fila Fodena, Rijada Mahreza un Bernardo Silvas sitieniem.

'Manchester City' sestdien Gudisonas parkā meklēs vēl vienu uzvaru

'Manchester City' sestdien Gudisonas parkā meklēs vēl vienu uzvaru (Attēls: Manchester City FC, izmantojot Getty Ima)

'Everton' meklē līgas labāko četrinieku un nākamās sezonas Čempionu līgas kvalifikāciju, taču labprāt arī uzvarētu un mēģinātu iegūt pirmo lielo trofeju kopš 1995. gada.

Cikos ir Everton vs Man City?

Everton un Man City spēlē šīs nedēļas otro ceturtdaļfinālu pēc Dienvidkrasta derbija starp Bornmutu un Sauthemptonu.

Spēles sākums Merseyside ir pulksten 17.30.

Mačs tiks pagarināts, ja pēc 90 minūtēm viss būs kārtībā un to varētu izšķirt ar soda metienu, ja rezultāts paliek nemainīgs.

TV kanāls Everton vs Man City un tiešraide

Šo visu Premjerlīgas neizšķirtu sestdien demonstrēs BT Sport.

Peps Gvardiola un viņa puse joprojām meklē vēl nebijušu četrinieku

Peps Gvardiola un viņa puse joprojām meklē vēl nebijušu četrinieku (Attēls: REUTERS)

Pārraide sāksies pulksten 17:00, un skatītāji var tai piekļūt, izmantojot visas parastās metodes.

Everton pret Man City izredzes

City nepārsteidzoši ir sadursmes favorīti, ņemot vērā neseno sensacionālo formu.

Viesi 1/3 ir iekļuvuši pusfinālā, bet pārsteiguma Everton uzvara ir pieejama 8/1.