Futbola palīdzība 2019: Anglija 2-2 Pārējā pasaule XI (1-3 pildspalvas)-ROW uzvara ar sodiem

Futbols

Jūsu Horoskops Rītdienai

Šis ir brīdis, kad “Pārējā pasaule” uzvarēja Soccer Aid 2019

Galvenie notikumi

Kem Cetinay ieguva vēlu izlīdzinājumu, lai nodrošinātu, ka futbola palīglīdzekļus otro gadu pēc kārtas izšķīra soda metiens, jo pārējā pasaule uzvarēja ar sitieniem uz vietas.

Mīlestības salas zvaigzne radīja burvju mirkli, lai iegrieztu Džonu Teriju un saritinātu metienu garām Deividam Hārvudam Anglijas vārtos, lai panāktu ROW līmeni līdz atlikušajām normālā laika minūtēm.

Pēc tam 'ROW' vārtsargs Nikijs Bērns atvairīja izšķirošo sitienu no komiķa Lī Maka šautuvēs, lai apstiprinātu uzvaru savai pusei.

'Westlife' dziedātājs šautuvē jau bija noliedzis ķermeņa treneri Džo Viksu, pirms Marks Raits raidīja soda sitienu garām.

Anglija ļāva divu vārtu pārsvaram nokrist, pēc tam, kad bija ieņēmusi komandējošu pozīciju, pateicoties Džeremija Linča breketēm pirmajā puslaikā.

Kem Cetinay svin savu vēlo izlīdzinājumu, kas palīdzēja ROW uzvarēt Soccer Aid (Attēls: Getty Images)

Brīvais stilists paķēra savu pirmo pēc tam, kad bija sekojis Rachel Yankee volejbolam uz sāniem ar kājām, pirms pagriezās lodziņā, lai jau otro reizi atlaistu garām Julio Cesar.

Taču Ūsens Bolts izmantoja Džeimija Karagera kļūdu, lai noturētu pārējo pasauli mačā Soccer Aid 2019.

2018. gada mīlestības salas aktieri

Bolts un Kerahers bija izbaudījuši saspringtu cīņu, pirms bijušais Liverpūles vīrs nepareizi uzsita sitienu ar galvu, ļaujot ROW uzbrucējam sacensties un gūt vārtus garām Deividam Šīmanam.

Pēc tam Cetinay otrajā puslaikā atvēlēja dažas minūtes, lai rezervētu soda sitienus, pirms ierakstīja savu trešo uzvaru futbolā.

Visa darbība, kā tas notika, zemāk ...

Nav par vēlu ziedot - un Apvienotās Karalistes valdība līdz 23. jūlijam dubultos visus ziedojumus

Reklāmdevēja saturs no Futbola palīdzība Unicef

Jums vēl ir daudz laika, lai ziedotu Unicef ​​2019 futbola palīdzībai.

Visā pasaulē slimības, konflikti, bads un nabadzība traucē spēlēt miljoniem bērnu. 2019. gadā Unicef ​​palīdzība futbolā ir palielinājusies, lai bērni varētu iegūt bērnību, kas viņiem pienākas.

Šogad arī Apvienotās Karalistes valdība atlīdzinās katru £ 1, ko savācat vai ziedojat līdz 2019. gada 23. jūlijam, dubultojot atšķirību, ko jūs radāt bērnu dzīvē. Tātad, ko jūs gaida?

Noklikšķiniet šeit ziedot visu, ko varat.

22:08

Piers Morgan gavilē

Šis varētu būt labākais brīdis manā mūžā, ko izcili vadīja Usins Bolts.

Varoņu komanda.

Izsaku līdzjūtību Susanna Reid.

22:07

(Attēls: Chelsea FC, izmantojot Getty Images)

22:01

ROW win Socer Aid 2019

Pārējā pasaule uzvarēja Soccer Aid 2019 pēc uzvaras ar soda sitienu 3: 1.

Vārtsargs Nikijs Bērns noliedza Lī Makam izbeigt Anglijas cerības pēc tam, kad Marks Raits bija raidījis precīzu sitienu, bet Džo Vikss raidīja taisni pret Birnu.

Kems Četinajs bija pēdējais, kurš pabeidza savu sitienu, kas bija trāpīgs, jo tieši viņa novēloti vārti pamatlaikā piespieda spēli uz sodiem.

ROW šī ir trešā uzvara futbola palīdzības sērijā, un lielīšanās tiesības ir stingri ROW līdzdirektoram Piersam Morganam, salīdzinot ar GMB līdzpriekšsēdētāju un Anglijas līdzdirektoru Susannu Reidu.

Mēs negribētu būt Susanna no rīta!

21:56

Bērns glābj no Maka

Bērns noliedz Lī Maku, un viss ir beidzies. ROW uzvarēja Soccer Aid 2019.

21:56

Cetinay padara rezultātu 3-1

Kem Cetinay ir izvirzījis ROW uzvaras attālumā. Anglijai ir jāgūst vārti, lai paliktu tajā.

21:56

Raits to plaši nosūta

Ilgs skrējiens un stostīšanās no Marka Raita, bet viņš to dara plaši.

21:55

ROW svins

DJ Atslēdznieks atlaiž māju, lai ieliktu ROW priekšā.

21:54

Viksam pietrūkst

Nikijs Bērns glābj no Džo Vika. Soda sitiens bija tieši pret vārtsargu, un ROW var izvirzīties vadībā.

21:54

1-1

Billijs Vingrovs nosūta Harevudam nepareizu līmeni.

21:53

1-0 Anglija

Ben Shephard ievieto bumbu augšējā stūrī.

21:48

FT: Anglija 2-2 ROW

Līdz ar to 90 minūtes ir beigušās, un mēs sāksim sodīt Stamfordas tiltu.

Cetinay vēlais streiks nodrošina, ka futbola palīglīdzekļi tiks lemti ar šaušanu otro gadu pēc kārtas.

Wallace un Gromit sieviete

Otrais puslaiks bija saspringts, abām pusēm izmetot iespējas.

Bet Cetinay izmantoja savu iespēju, iegriežoties Džona Terija iekšpusē, pirms nosūtīja to garām Harewoodam, lai nosūtītu spēli, lai pamanītu sitienus.

Drāma vēl nav beigusies!

(Attēls: Getty Images)

21:45

Anglija pārspēj ROW lejup pa kreiso malu, kad Ouens atvairīja bumbu pāri Mackam, taču pieskāriens viņu atkal nolaiž, un viņš galu galā bloķē klīrensu un izsūta to vārtu gūšanai.

21:44

Šeit ir atlikušas tikai dažas minūtes, un rezultāti ir visi. Jums rodas sajūta, ka abām pusēm var būt vēl viena iespēja, bet vai viņi to izmantos?

21:43

Kantona to nosūta augstu pāri latiņai. Noteikti ne viens no viņa labākajiem.

21:42

SAGLABĀT!

Zaķis labi glābj no Drogbas, lai saglabātu Anglijas līmeni.

21:42

Pēdējo minūšu laikā Midltons tiek aizstāts ar konkursa Good Morning Britain uzvarētāju Alanu Sekstonu.

21:41

Anglija ir tuvu tam, lai atjaunotu savu pārsvaru, jo Bērns atvairīja savu pozīciju no Kola, pirms Redknaps atlaida plašus mirkļus vēlāk.

21: 41GALVENAIS PASĀKUMS

MĒRĶIS! Cetinay paņem ekvalaizeri

Pārējā pasaule ir līmenī. Kems Četinajs guva vārtus, pateicoties lieliskajam uzbrucēja finišam.

lētas ziemas pilsētas brīvdienas eiropā

Anglija zaudēja valdījumu otrā galā, pirms ROW lauza lauku.

Cetinay iegriezās iekšā un nošāva garām Harewood, pirms sajūsmā nobrauca ROW sola virzienā.

Tagad draud sodi.

(Attēls: Simon Dael/BPI/REX)

21:38

21:37

Glens Džonsons atgriežas pie Karagera, kurš šajā otrajā puslaikā iespaidīgi tika galā ar Boltu.

21:37

Terijs ar akrobātisko zalvi no Kula krusta, O’Karrols labi bloķē līniju, pirms Maks to atlaiž. Vēl viena iespēja ir ubagošana.

21:36

Jauks viens-divi Džo Koula un Ouena izpildījumā. Kols nonāca vārtu guvumā, bet metienu iegrūda zemē, un Bērns pagriežas pret stūri.

21:35

Bolt vietā atgriezies arī Wingrove. Harijs Rednaps šeit met kauliņus, meklējot ekvalaizeri.

21:35

Šeit nāk karalis

Viens cilvēks, kurš varētu mainīt visu, kas ir vīrietis, šobrīd stāvēja malā un gaidīja nākšanu - Ēriks Kantona. Maikls Esjēns dodas prom, un karalis Ēriks ir ieslēgts.

21:34

Vēl tikai nedaudz mazāk par ceturtdaļu stundas, lai spēlētu šeit, Anglija joprojām ir vadībā ar diviem vārtiem līdz vieniem. Pārējai pasaulei ir jāatrod kaut kas no kaut kurienes, ja viņi gatavojas piespiest šo spēli uz sodiem vai pat uzvarēt mačā normālā laikā. Viņiem ir daudz īpašumu, bet tie rada maz.

21:32

Iespēja Mackam

Lī Makam tiek pasniegta brīnišķīga iespēja pēc apburošās Vika bumbas, bet TV smieklīgais to pārspēj. Kāds brīdis tas būtu bijis.

21:31

(Attēls: darbības attēli, izmantojot Reuters)

21:30

Drogba sit vienu! Bet Harewood ir vienāds ar to ar lielisku pieturu.

21:30

Anglija cenšas noturēt bumbu augstu laukumā, kas varētu radīt reālus draudus, jo šī spēle turpinās, jo lielākā daļa ROW komandas apmetās Trīs lauvu puslaikā.