Izceļas līdzjutēju vardarbība, lai apturētu Everton vs Hajduk Split, jo viesmīlīgie līdzjutēji mētā krēslus un pudeles un uzbrūk mājas galam

Futbols

Jūsu Horoskops Rītdienai

Līdzjutēju vardarbība šovakar izcēlās Everton Eiropas līgas spēlē pret Splitas Hajduk, liekot spēli pārtraukt.

Viesi no Horvātijas mēģināja iekļūt laukumā un nokļūt mājinieku vārtos, un meta pret pūtējiem līdzjutējiem pudeles un krēslus.

Uzliesmošanas punkts parādījās 33. minūtē pēc tam, kad Maikls Kīns bija izvirzījis vadībā Toffees.

Tiesnesis Ivans Krūzliaks bija spiests apturēt spēli, kad policija un stjuarti cīnījās, lai nomierinātu viesu līdzjutējus.

Spēle tika atsākta pēc trim līdz četrām minūtēm, un Horvātijas viesu atbalstītāji atradās pie stjuartu sienas.

Hajduk fani steidzas pret stjuartiem pēc tam, kad Gudisonā nokrita 1: 0 (Attēls: Twitter/BCAFCBH)

Drošība un policija slēdz Hajduk Split līdzjutējus (Attēls: PA)

Pēc vardarbības uzliesmojuma tika novērots stjuarts, kurš vilka Evertonas bumbiņu zēnu drošībā.

NEWSAM's Deivids Andersons sacīja: '' Hajduk Split līdzjutēji ienesa krāsu šovakar notikušajā sadursmē ar Everton Goodison Parkā un dziedāja no pirmā svilpes.

'' Bet tas viss kļuva neglīts tieši pēc tam, kad Maikls Kīns izvirzīja vadībā '' Everton ''. Viņi sāka mest priekšmetus pretī esošajiem blūza faniem, tostarp to, kas izskatījās kā sēdeklis.

'Šīs nebija ainas, kuras kāds gribēja redzēt futbola laukumā.'

Hajduk Split atbalstītājus aiztur policija un stjuarti (Attēls: AFP)

The NEWSAM's Deivids Madoks piebilda: 'Tālākajā stūrī bija uzliesmošanas punkts, tika izmestas raķetes un pat izplēsts sēdeklis.

'Splitas līdzjutēji visu nakti bija rosīgi, taču tas bija neglīts incidents, ko UEFA noteikti izmeklēs.'

'Liverpool Echo' reportieris Deivids Prentice sacīja: 'Splitas līdzjutēju grupa mēģināja ieskrieties Park End, un viņus apturēja stjuartu vilnis.

'Arī policija ātri ieradās notikuma vietā, taču tiesnesis jutās spiests apturēt spēli.

'Satraucošas ainas, bet stjuarti tās risināja ļoti ātri un efektīvi. Šķiet, ka policija ir tam virsū, bet Krūzliaka kungs neriskē. ”

Hajduk Split atbalstītāji cenšas izlauzties cauri stjuartiem (Attēls: David Rawcliffe/Propaganda)

Pēc pūļa vardarbības jaunu bumbas zēnu aizsargā stjuarts (Attēls: David Klein/Sportimage)

Pēc tam dzeltenā stjuartu siena ieskauj viesu atbalstītājus, lai novērstu turpmākus incidentus, un spēle atsākās.

Eiropas līgas izslēgšanas spēļu pirmajā spēlē Everton drīz pēc puslaika pieauga līdz 2: 0.