Anglijas līdzjutēju uzvaras reakcija uz rasistisku vardarbību Bulgārijā

Futbols

Jūsu Horoskops Rītdienai

Anglijas futbola spēlētāji draudēja iziet no laukuma pēc Bulgārijas bēdīgi slaveno līdzjutēju nacistu sveiciena viņu kvalifikācijas turnīrā 'Euro 2020' Sofijā.

Trīs lauvas & apos; zvaigznes kapteiņa Harija Keina vadībā ieņēma vēl nebijušu nostāju, kad melnādainais komandas biedrs Rahems Stērlings kļuva par fanātisma upuri.

Keins pārtrauca spēli pēc 25 minūtēm, kad Raheems Stērlings tika nolaists uz brīvsitienu un tika pakļauts teiktajam - labās puses žests & apos; no stendu bulgāru sadaļas.

Spēle tika pārtraukta divas reizes, kopā ar mājas līdzjutēju grupu - nesot & quot; Lautas armiju & quot; karogu un ģērbies melnā - stadionu izdzina.

Pirmajā reizē stadiona diktors retajam 10 000 cilvēku pulkam vispirms bulgāru, pēc tam angļu valodā teica: “Uzmanību, lūdzu. Šis ir svarīgs paziņojums rasistiskas uzvedības dēļ, kas traucē spēlei.

'Tiesnesis norādīja, ka spēlētāji pārtrauks spēli. Rasisms netiks pieļauts, un spēle tiks pamesta, ja rasisms turpināsies.

'Palīdziet visiem izbaudīt spēli un sakiet nē rasismam.'

Anglijas sadursme ar Bulgāriju tika divreiz apturēta rasisma dēļ pirmajā puslaikā (Attēls: Andy Commins / )

ir Rose West miris

Anglija, tobrīd ar 2: 0 vadībā, gūstot Markusa Rašforda un Rosa Bārklija vārtus, pēc tam dažu sekunžu laikā pēc spēles atsākšanas guva trešdaļu caur Bārkliju.

Sterlings pēc tam sniedza labāko atbildi faniem - ar ceturto vārtu guvumu Anglijas izlasei puslaikā izvirzoties vadībā ar 4: 0, pirms otrajā puslaikā viņš ieguva piekto vietu.

diy sos liels būvēt kas maksā

Paziņojums par rasismu tika paziņots 28 minūtēs, un tas tika uztverts ar bulgāru pūļa daļām - un 3800 Anglijas līdzjutēju aplausiem.

UEFA bija pavēlējusi slēgt 5000 sēdvietas Sofijas 46 340 skatītāju vietas Vasil Levski stadionā saistībā ar sacensību pārkāpumiem Kosovas un Čehijas spēlēs.

Bulgārijas līdzjutējus brīdināja paziņojums stadionā (Attēls: darbības attēli, izmantojot Reuters)

Anglijas zvaigznes bija apņēmušās nostāties un, ja tika uzklausītas rasistiskas dziesmas, veica trīs soļu procedūru. Šī ir pirmā reize starptautiskā spēlē, kad šāds brīdinājums izteikts pēc tiesneša, horvāta Ivana Bēbeka, menedžera Gareta Sautgeita un ceturtās amatpersonas diskusijām.

Spēle atkal tika pārtraukta 43. minūtē, atkal pateicoties acīmredzamiem žestiem no tribīnēm.

Anglijas fani atbildēja ar skandām “tu rasists b *******, tu zini, kas tu esi” un “Kurš ielika bumbu rasistos & apos; tīkls? Raheem f ***** g Sterling ', kad viņi atbalstīja savus spēlētājus pēc viņu stāvēšanas.

Trīs lauvu līdzjutēja Kerola Perrina, 54 gadus vecā medmāsa no Stoktonas pie Teesas, Co Durham, spēlē ar vīru Kevinu atbalstīja spēlētājus & apos; drosmīgs gājiens. 'Es domāju, ka pienāks brīdis, kad jums būs jāstāv,' viņa sacīja.

'Nekas īsti nenotiek, mainot ventilatorus & apos; uzvedību, un tas vienkārši neattur cilvēkus. Tādā veidā jūs saņemat ziņu tālāk.

Bulgārijas kapteinis lūdza līdzjutējus pārtraukt savu uzvedību puslaikā (Attēls: itvfootball/Twitter)

'Tas ir par principu, un, ja esat melnādains spēlētājs, jums ir jāievieto viņu vietā. Iedomājieties, kā viņiem jājūtas šajā amatā? Es uzskatu, ka pārējai komandai vajadzētu viņus atbalstīt. '

Vēja parku tehniķis Kevins - pazīstams kā 'Reggie'; - vienkārši teica: “Tas ir pareizi. Jums tas jādara pat tad, ja esat uz kvalifikācijas robežas un līdz divām minūtēm esat vadībā ar 4: 0.

Pasaules kausa izcīņas 2014 spēles BBC

'Es arī viņus atbalstīju un būtu atbalstījis, ja viņi būtu aizgājuši'

Stadiona tukšā zona atzīmēta ar & apos;#Equalgame respect & apos; reklāmkarogi, spēle tika spēlēta 10 000 cilvēku pūļa priekšā, un trīs ceturtdaļas vietu bija tukšas.

Spēlētāji tika iesaistīti ilgstošās diskusijās ar amatpersonām (Attēls: darbības attēli, izmantojot Reuters)

Grāmatvedis Breds Moriss (22) no Blekbērnas, Lanča, kurš devās uz Prāgu, lai redzētu mūsu Čehijas sakāvi ar 2: 1.

'Ja tu būtu melns, tu justos pavisam savādāk. Tas ir viņu ziņā.

'Neviens īsti nevar saprast, kā tam ir jābūt, kad esat mērķēts.'

Sautgeita bija apņēmusies ievērot UEFA protokolu, ja būs rasistiski dziedājumi. Tas prasa: aicinājumu pārtraukt PA sistēmu, uz laiku apturēt spēli, ja ļaunprātīga izmantošana turpinās, tad atteikties no spēles, ja joprojām nav atbildes.

Pagājušajā naktī stadiona diktors pulksten 20:00 - 45 minūtes pirms sākuma uz gandrīz tukšu stadionu sacīja pūlim: 'Atcerieties, ka nav vietas rasismam.'

Anglijas līdzjutēji atbalstīja savus spēlētājus Sofijā un sita savus kolēģus (Attēls: Andy Commins / )

Taču jaunā melnādainā Anglijas zvaigzne Tammijs Ābrahams pirms spēles bija brīdinājis, ka Trīs lauvas ir gatavas kopā doties gājienā, tiklīdz tiek uzklausīta ļaunprātīga izmantošana. Viņš teica: Mums ir bijušas sanāksmes par to, un mēs esam pieskārušies bāzei, kā risināt situāciju.

'Harijs Keins pat teica, ka, ja tas notiks un mēs ar to nebūsim apmierināti, mēs visi kopā iziesim no laukuma. Tā ir komandas lieta.

Neizolējiet vienu personu. Harijs tomēr uzdeva jautājumu par to, nevis izgāja trīs soļus.

Freds no pirmajiem randiņiem

'Ja mēs neesam laimīgi kā komanda, mēs izlemsim, vai palikt laukumā.

Bulgārijas Futbola asociācija asi kritizēja Anglijas spēlētāju nostāju, uzstājot, ka viņiem starptautiskajās spēlēs nav bijuši slikti rezultāti par rasismu.

Stadions jau bija daļēji slēgts kā sods par rasismu (Attēls: PA)

Bet Pāvels Kļimenko no jumta organizācijas, kas cīnās pret nevienlīdzību futbolā, sacīja: “Bulgārijas futbolu ir iefiltrējušas galēji labējās grupas, kuras izmanto stadionus, lai izplatītu savu naida vēstījumu.

“Mēs esam mēģinājuši sadarboties ar Bulgārijas FA, lai paveiktu vairāk pozitīvu lietu, taču viņus tas neinteresē. Viņi pat nav atbildējuši uz mūsu vēstulēm. '

Pēdējo 18 mēnešu laikā Bulgārijas futbolā ir notikuši aptuveni duci augsta līmeņa rasistisku incidentu, kad fani ļaunprātīgi izmanto melnādainos spēlētājus vai atklāj diskriminējošus vai nacistiskus reklāmkarogus.

Pagājušā gada Bulgārijas kausa finālā tika novērots viens jauns zēns, kurš sniedza nacistu sveicienus, bet otrs uz krūtīm rādīja svastiku. Spēles mājas fanu vidū būs vairāki Fare pārstāvji, lai uzraudzītu un ziņotu par visiem rasisma incidentiem.

Kopā ar citiem kampaņas dalībniekiem organizācija ir pieprasījusi aizlieguma rīkojumu izdošanu tiem, kuri atzīti par vainīgiem rasistiskā vai diskriminējošā uzvedībā, un Bulgārijas FA saskaņotu centienu izglītot un sadarboties ar faniem.

Andrew Norman Fatima whitbread

Bulgārija pirms spēles bija iesniegusi sūdzību UEFA (Attēls: darbības attēli, izmantojot Reuters)

Lasīt vairāk

Anglija cieš no rasistiskas vardarbības Bulgārijā
UEFA apsūdz Bulgāriju un Angliju Trīs lauvas Bulgārijā cietušas no rasu vardarbības FA jautājums pēc rasisma FIFA prezidents prasa mūža aizliegumus

Kļimenko: “Mums pat nav noteikumu par aizliegumiem Bulgārijas futbolā. Pat identificējot vainīgos, viņi turpina apmeklēt spēles. Jautājums ir, vai Bulgārijas FA ietvaros būs vēlme kaut ko darīt rasisma un diskriminācijas dēļ savā spēlē? ”

Iepriekšējo reizi Anglija spēlēja Sofijā 2011. gadā, mājiniekiem Uefa deva sankcijas pēc fanu rasistiskā daudzinājuma.

Taču Bulgārijas FA pārstāvis uzstāja, ka viņi ir smagi strādājuši, lai novērstu rasistisku vardarbību tās nacionālajā spēlē.

Hristo Zaprjanovs sacīja, ka 2000 skrejlapas ar zīmēm ir izvietotas arī stadionā, brīdinot skatītājus par “pareizu rīcību”. Viņš atklāja, ka visiem stjuartiem un policijai ir izsniegti stingri norādījumi, lai izraidītu visus fanus, kas iesaistīti rasu vai diskriminējošā uzvedībā. .

Zaprjanovs piebilda: “Viņi tiks arestēti un tiks izskatīti. Ikviens apzinās faktu, ka Anglijas grupa ir ārkārtīgi jutīga pret šo jautājumu pēc iepriekšējo spēļu problēmām. ”

Bulgārijas FA prezidents Borislavs Mihailovs uzrakstīja sūdzības vēstuli UEFA, apsūdzot Angliju “aizskarošos, netaisnīgos” un “pazemojošos” komentāros par Bulgārijas faniem.