'Aston Villa' fani dramatiskā Prestona izlozes laikā met Stīvam Brūsam CABBAGE, jo spiediens palielinās uz Villana bosu

Futbols

Jūsu Horoskops Rītdienai

Aston Villa fani ar dramatisku neizšķirtu mājās pret Prestonu izmeta kāpostus Stīvam Brūsam ar apvainoto priekšnieku, pieaugot spiedienam.

Villans izcēlās ar punktu pēc neizšķirta 3: 3, lai gan pārtraukumā pēc Džonatana Kodzjas un Tammija Ābrahama vārtu guvuma bija 2: 0.

Bet Džeimss Česters otrā puslaika deviņās minūtēs ieraudzīja sarkanu, un Daniels Džonsons realizēja iegūto sodu North Endam.

Pols Galahers izlīdzināja 11 minūtes no laika, pirms Luiss Mults izskatījās sagrābis vēlo Prestona uzvarētāju.

(Attēls: Birmingham Mail)

dugijs Pointers un lara

Bet Yannick Bolasie mazināja spiedienu uz savu vadītāju, panākot izlīdzinājumu pārtraukuma laikā, lai gan Glens Vilens to varēja padarīt vēl labāku.

Viņš ar pēdējo spēles sitienu izlaida sodu, lai mājiniekiem liegtu visus trīs punktus.

Brūsam un Vilai tā ir tikai viena uzvara desmitniekā un otrais pēc kārtas iegūtais neizšķirts pēc piektdienas vakarā Eštonas vārtos notikušās strupceļa 1: 1 ar Bristoles pilsētu.

būs Smita ģimenes reakcija uz Mailiju Sairusu

Villa ventilators izvada savu neapmierinātību (Attēls: Birmingham Mail)

Brūss aizvadītajā sasaukumā aizveda Vilju Premjerlīgas ūsā, bet izslēgšanas spēļu finālā viņus pārspēja Fulham.

Sekoja vētraina vasara, un tikai ar trim uzvarām šajā termiņā viņi ieņem 12. vietu čempionātā, par septiņiem punktiem atpaliekot no diviem labākajiem.